-->

Wigilia firmowa

Wigilia firmowa – Wejherowo  

Spotkanie Wigilijne to czas szczególny. Powierzając naszej firmie organizację cateringu na Wigilię firmową dla swoich pracowników, zyskacie Państwo nie tylko profesjonalną obsługę wydarzenia, zadbamy również o tradycyjne potrawy oraz nastrój świąteczny, które podkreślą wagę zdarzenia.

Z opisem przykładowej oferty Wigilii mogą Państwo zapoznać się poniżej

Wigilia sala bankietowa atlantic

Świąteczny czas to zdecydowanie najbardziej magiczny okres w roku. Oczywiście, najważniejsze w tym przypadku jest spotkanie z rodziną i najbliższymi, jednak przed nadejściem Świąt Bożego Narodzenia wiele firm organizuje swoje własne wigilie firmowe, co sprzyja integracji pracowników, ale też poprawie atmosfery w pracy. To również moment podziękowania za wkład włożony w rozwój przedsiębiorstwa. Oferujemy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta – chętnie dopasujemy się pod kątem menu czy dodatkowych udogodnień.

Wigilia firmowa Wejherowo – dlaczego my?

Nasza sala została urządzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dlatego zaopatrzyliśmy się w sprawdzone i wygodne meble, a także postawiliśmy na elegancki wystrój. W przypadku wigilii firmowej w Wejherowie zatroszczymy się o dodatkowe dekoracje, na przykład w postaci gałązek, bombek, światełek, ale nie tylko. Uwielbiamy świąteczny klimat, dlatego można nam zaufać – zadbamy o tradycyjne dania, atmosferę i komfort każdego z gości.

Chcąc zorganizować wigilię firmową w Wejherowie, nie sposób przejść obojętnie obok naszej oferty. Przede wszystkim dysponujemy nowoczesnym obiektem, w którym nie tylko można zorganizować świetne przyjęcie, ale również skorzystać z noclegu. Posiadamy wiele pokoi gościnnych, dzięki czemu pracownicy w razie czego mogą przenocować w obiekcie. W każdym przypadku stawiamy na profesjonalizm oraz dogodne warunki.

Podczas wigilii firmowej w Wejherowie może zostać odtworzona tradycyjna muzyka. Nasi goście mają możliwość zażyczyć sobie znane kolędy śpiewane przez różne polskie zespoły. Często dobrym wyborem są również piosenki świąteczne, wykonywane na przykład przez Franka Sinatrę przy jazzowym akompaniamencie.

Przyjemna wigilia firmowa, Wejherowo – pyszne jedzenie

Najważniejszym elementem prezentowanej oferty jest doskonała kuchnia. Nasi kucharze przygotują dla gości specjalne menu, które można dodatkowo zmodyfikować. Doskonale wiemy, że ostatnimi czasy coraz więcej osób rezygnuje ze spożywania mięsa, dlatego zapewniamy, że możemy wykonać różne dania wegetariańskie, zaskakujące świetnym smakiem i aromatem. W razie zainteresowania organizacją wigilii firmowej w Wejherowie prosimy o kontakt. Chętnie poznamy potrzeby klientów i stworzymy propozycje menu. Możemy dodatkowo omówić kwestie liczby uczestników czy dekoracji. Zadowolenie gości zawsze jest dla nas najważniejsze.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu! Zachęcamy też do sprawdzenia naszej galerii.